پرنده آمریکا پولشویی استخدام تروریستی

پرنده: آمریکا پولشویی استخدام تروریستی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی قتل راننده جهت دزدی بار پروفیل

راز قتل محمد در حالی در تحقیقات پلیس فاش شد که ماموران حدود 20 روز قبل عاملان قتل راننده ای دیگر را در همدان دستگیر کردند. این راننده به نام فضل‌ا… به شیوه ای

قتل راننده جهت دزدی بار پروفیل

قتل راننده جهت دزدی بار پروفیل

عبارات مهم : ماشین

راز قتل محمد در حالی در تحقیقات پلیس فاش شد که ماموران حدود 20 روز قبل عاملان قتل راننده ای دیگر را در همدان دستگیر کردند. این راننده به نام فضل ا… به شیوه ای مشابه خفه شده است بود. فضل ا… 21 اسفند سال گذشته از حوالی پایتخت کشور عزیزمان ایران بار پروفیل زد و با تریلر ماک زرد رنگ خود راهی خرمشهر شد.

به گزارش جام جم، او آخرین بار در تماس با خانواده اش گفت پنچر کرده و درخواست کرده است جهت او لاستیک بفرستند. بعد از این تماس تلفن همراهش خاموش شد. دو روز بعد پسران فضل ا… که به ناپدید شدن پدر مشکوک شده است بودند تلاش جهت یافتن او را شروع کردند.

آنها شکایتی را در پلیس آگاهی شروع کرده و تصویر و مشخصات او را در میان رانندگان پخش کردند. چند راننده با آنها تماس گرفتند و اطلاعاتی دادند. یکی از رانندگان مدعی بود تریلر را حوالی اهواز دیده و راننده ای دیگر اعلام کرد تریلر در برابر رستورانی در استان همدان هست. راننده یک خاور هم عنوان کرد، در بزرگراه و در شب بارانی سرنشینان نیسان و یک خودروی سواری را دیده که برابر تریلر پیچیده و سد راهش شده است اند. خانواده فضل ا… به چند گروه تقسیم شده است و به محل هایی که اعلام شده است بود ماشین در آنجا دیده شده، رفتند. آخر هم تریلر در حالی که بار آن دزدی شده است بود، در برابر یک رستوران پیدا شد. پیکر بی جان و غرق در خون فضل ا… هم داخل ماشین بود. یکی از پسران فضل ا… به جام جم گفت: ماشین چهار روز برابر رستوران بود ولی کسی به آن شک نکرده بود. روزی که پدرم ناپدید شد، روز شهادت حضرت زهرا(س) بود.

قتل راننده جهت دزدی بار پروفیل

خودمان تصویر پدرم و تریلرش را میان رانندگان پخش کردیم و توانستیم آن را پیدا کنیم. وی ادامه داد: ماموران با بررسی دوربین های مداربسته توانستند سه نفر را در این رابطه دستگیر کنند.

متهمان در بازجویی ها گفتند، پدرم را در حال استراحت شناسایی کرده و دو ضربه به شیشه زده و آن را شکسته اند. پدرم در برابر آنها مقاومت کرده بود تا بار را دزدی نکنند. حتی نقاب یکی از سارقان را برمی دارد و او را شناسایی می کند.

راز قتل محمد در حالی در تحقیقات پلیس فاش شد که ماموران حدود 20 روز قبل عاملان قتل راننده ای دیگر را در همدان دستگیر کردند. این راننده به نام فضل‌ا… به شیوه ای

سارقان سپس پدرم را با میله آهنی مجروح می کنند و آن طور که پزشکی قانونی گفته، خفه اش کرده اند. وی افزود: ما اشد مجازات را جهت قاتلان پدرم می خواهیم. ماجرای قتل دو راننده باعث وحشت راننده های دیگر شده است است و آنها احساس امنیت نمی کنند. پدرمان سال ها راننده بود و هر لحظه مواظبت از بار مردم برایش اهمیت داشت ولی سارقان جهت دزدی محموله ای که حدود 80 میلیون تومان ارزش داشت او را کشتند. آن طور که ما شنیدیم، قاتلان پدرم و مرحوم محمد با هم در ارتباط بودند و هر دو گروه بار را به یک مالخر فروخته اند.

واژه های کلیدی: ماشین | راننده | خانواده | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs